Bordsur empirestil 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, empirestil, 1800-talets andra hälft, fanerat med svärtat trä, kolonner i alabaster, sannolikt Österrike, höjd 44 cm
Skador, ej funktionstestad
Två nycklar medföljer, hämtas i kundtjänst
807450
2020-09-06