Bordsur empirestil 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, empirestil, 1800-talets andra hälft, fanerat med svärtat trä, kolonner i alabaster, sannolikt Österrike, höjd 44 cm

Skador, ej funktionstestad
Två nycklar medföljer, hämtas i kundtjänst

807450

2020-09-06