Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, Frankrike, senempire, urtavla med romerska siffror, förgylld och matterad mässing, krönt av mansfigur, höjd ca 44 cm

Nyckel saknas, slitage

807451

2020-09-08