Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
RESE- FICKGLAS, 5 olika, fyra med läderfodral, tidigt 1900-tal, höjd 5-11 cm.
Slitage
807457
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här