Fem rese- fickglas

Fem rese- fickglas
Fem rese- fickglas
Fem rese- fickglas
Fem rese- fickglas
Fem rese- fickglas
Fem rese- fickglas

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

RESE- FICKGLAS, 5 olika, fyra med läderfodral, tidigt 1900-tal, höjd 5-11 cm.

Slitage

807457

2020-09-06