Torun Bülow Hübe halskedja med hänge Georg Jensen

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORUN BÜLOW HÜBE, halskedja med hänge, silver och bergkristall, Georg Jensen, hängets höjd ca 6, kedjans längd ca 80 cm

Bruksslitage, bergkristallen med några repor.

807462

2020-09-20