Öronlappsfåtölj skinn

Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, ljusbrunt skinn, pärlspikad dekor, 1900-talets andra hälft, höjd 120 cm, sitthöjd 52 cm

Bruksslitage

807472

2020-09-02