Pallar 6 st

Pallar 6 st
Pallar 6 st
Pallar 6 st
Pallar 6 st
Pallar 6 st
Pallar 6 st

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALLAR, 6 st, olika modeller, 1800/1900-tal, höjder ca 27-37 cm, längder ca 40-53 cm

slitage, någon pall med sprickor

807478

2020-09-25