Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KIKUGAWA EIZAN (1787-1867), träsnitt, Japan, 1800-tal, föreställande "Beijin holding a baby", ca 75x24 cm
Ej examinerad ur ramen. Slitage, fläckar, skador
807497
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här