Bordslampa Kina
2020-09-08
807505
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, ursprungligen vas, 1900-talets andra hälft, porslin, Kina, höjd inkl. skärm ca 57 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garam´nterar ej funktionen