Roland Svensson, färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 217/360, färglitografi, bildmått 34x52,5 cm

807515

2020-09-13