Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÖNIGLICHE PORZELLAN-MANUFAKTUR, KPM, kopp med fat, Berlin 1800-tal, rosa med gulddekor, höjd inkl. fat 8 cm
Visst dekorslitage
807517
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här