KPM fat med kopp

KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp
KPM fat med kopp

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN-MANUFAKTUR, KPM, kopp med fat, Berlin 1800-tal, rosa med gulddekor, höjd inkl. fat 8 cm

Visst dekorslitage

807517

2020-09-03