Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSGRUPP, 4 dlr, rokokostil, bestående av: bord samt 3 karmstolar, vitmålad stomme med röd tygklädsel, sitthöjd ca 44 cm, bordets höjd 74, diameter ca 79 cm
Bruksslitage, skador, slitage
807528
2020-09-08