Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, rokokostil, bestående av: bord samt 3 karmstolar, vitmålad stomme med röd tygklädsel, sitthöjd ca 44 cm, bordets höjd 74, diameter ca 79 cm

Bruksslitage, skador, slitage

807528

2020-09-08