Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1800-talets senare del, 2-delad, överdel med vitrin, 4 hyllplan, valnöt, höjd ca 236 cm, 110x52 cm
Bruksslitage
807547
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här