Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-talets senare del, 2-delad, överdel med vitrin, 4 hyllplan, valnöt, höjd ca 236 cm, 110x52 cm

Bruksslitage

807547

2020-09-03