Industripall

Industripall
Industripall
Industripall
Industripall
Industripall
Industripall

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INDUSTRIPALL, omkring 1900-talets mitt, stålunderrede, sist av skitlimmat trä, etikettmärkt Trästandard AB, sitsens diameter 34 cm, höjd 51 cm.

Bruksslitage, sits med störmärken.

807549

2020-09-14