Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TUBKIKARE, 1900-tal, mässing med svart läder, längd 17-43 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.
807551
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här