Lennart Larsson oljemålning

Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART LARSSON (född 1922): olja på pannå, signerad och daterad Lennart Larsson -57, bildmått ca 40 x 29 cm

807558

2020-09-08