Elsa Schultz Morberger

Elsa Schultz Morberger
Elsa Schultz Morberger
Elsa Schultz Morberger
Elsa Schultz Morberger
Elsa Schultz Morberger
Elsa Schultz Morberger

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA MOBERGER, Elsa Augusta född Schultz (1879-1978): Landskap med gård, signerad E Schultz-Moberger, olja på duk, ca 33x46 cm

807566

2020-09-08