Børge Mogensen hylla Öresund
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, "Öresund / Øresund", Karl Andersson & söner, bokhylla, 3-delad, fanerad i ek, nederdel medlådor, mittdel med fack för skivor, överdel med bokhyllor, höjd ca 240, 135x46 cm
Blekt, bruksslitage
807571
2020-09-07