Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
TOBAKSBURK, gjutjärn, dekor av rökande figurer i relief samt texten "Inter Bibendum Large Fumandum" samt "1800", 1900-tal, diameter 13,5 cm, höjd 18,5 cm.
Bruksslitage
807583
2020-09-08