Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, "Öresund / Øresund", Karl Andersson & söner, bokhylla, 3-delad, fanerad i ek, nederdel med skåp, överdelar med bokhyllor, höjd ca 240, 135x46 cm
Blekt, bruksslitage
807590
2020-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här