Børge Mogensen hylla Öresund

Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund
Børge Mogensen hylla Öresund

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, "Öresund / Øresund", Karl Andersson & söner, bokhylla, 3-delad, fanerad i ek, nederdel med skåp, överdelar med bokhyllor, höjd ca 240, 135x46 cm

Blekt, bruksslitage

807590

2020-09-07