Skåp gustaviansk stil
2020-09-04
807595
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, bemålat, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, räfflade dörrar, invändigt med låd- och hyllinredning, höjd ca 140, 110x43 cm, nyckel medföljer
Slitage, fläckar, märken