Soffbord alm
2020-09-03
807606
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, fanerat i alm, 1900-talets mitt, konturerad skiva, höjd ca 58, diameter 80 cm
Fläckar, slitage