Bordslampor, 1900-tal, ett par

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1900-tal, ett par, korintisk kolonn på kvadratisk fot, mässing o grå/grönmelerad marmor, delvis förgyllda, höjd 60 cm vardera, vita skärmar medföljer
(2)

807608

2020-09-13