Anders Zorn "Mot Strömmen" etsning 1919

Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN, "Mot strömmen", etsning, signerad, daterad 1919 i trycket, ca 10,5x16,5 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

807612

2020-09-20