Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
INGELA PALMERTZ, "Pietrosanta", akvarell, signerad och daterad 1986, bildstorlek 23,5 x 34,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
807621
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här