Ingel Palmertz akvarell

Ingel Palmertz akvarell
Ingel Palmertz akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

INGELA PALMERTZ, "Pietrosanta", akvarell, signerad och daterad 1986, bildstorlek 23,5 x 34,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

807621

2020-09-14