Agda Holst
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben, signerad Agda Holst, olja på pannå, ca 61x50 cm
Kuntoraportti
Släppt från ram
807625
Päivämäärä:
2020-09-03