Agda Holst

Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben, signerad Agda Holst, olja på pannå, ca 61x50 cm

Kuntoraportti

Släppt från ram

807625

Päivämäärä:

2020-09-03