Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

10 000 SEK

8 000 SEK

OMEGA, armbandsur, vitmetall, manuell, plexiglas, verknr. 19933988, boettnr. 111.001, cal 620, 21x26 mm, armband, matterat 18 k vitguld, längd 18,5 cm, total vikt ca 50,4 g

Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla smutsad, logga med visst slitage, plexiglas med smärre repor, armband med brott och ej ursprungligt

807633

2020-09-03