Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, bemålad och bronserad, 1800-talets andra kvartal, senempire, höjd ca 96 cm

Senare bemålning, slitage, fläckar, dekorbortfall

807659

2020-09-04