Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): Relief, kvinna, monterad på träskiva, signerad och daterad KG Bejemark 1979, reliefens storlek ca 9x11 cm
807662
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här