KG Bejemark relief

KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief
KG Bejemark relief

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): Relief, kvinna, monterad på träskiva, signerad och daterad KG Bejemark 1979, reliefens storlek ca 9x11 cm

807662

2020-09-03