A William Öland
2020-09-04
807668
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
A WILLIAM (1900): Aftonrodnad - Öland, signerad A.William, olja på duk, ca 30,5x37 cm