Cecilia Johansson hängsmycke

Cecilia Johansson hängsmycke
Cecilia Johansson hängsmycke
Cecilia Johansson hängsmycke
Cecilia Johansson hängsmycke
Cecilia Johansson hängsmycke
Cecilia Johansson hängsmycke

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CECILIA JOHANSSON, hängsmycke, silver, Göteborg, 1960/70-tal, rund form, total höjd 7 cm, vikt 25 g

Något slitage.

807669

2020-09-20