Henri d ´Anty

Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty
Henri d ´Anty

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENRI D´ANTY, (Frankrike 1910-1998): Blomsterförsäljning, signerad d´Anty, olja på duk, ca 46x55 cm

807687

2020-09-04