Ragnhild Nordensten akvarell

Ragnhild Nordensten akvarell
Ragnhild Nordensten akvarell
Ragnhild Nordensten akvarell
Ragnhild Nordensten akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNHIILD NORDENSTEN (1888-1951): Gård i vinterskrud, signerad och daterad Ragnhild Nordensten 1913, akvarell, ca 28x39 cm

807688

2020-09-03