Till bords med Lennart Jirlow, originallitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TILL BORDS MED LENNART JIRLOW. Red. David Back - Fredric Bengtsson - Torbjörn Östman. Helsingborg (Mat & Vänner förlag AB) 2006. Liten 4:o. Kol. ill, denna numrerad 62. Tillhörande färglitografi. Skyddsomslag. (2)

Originalfärglitografin "Dans la cuisine", tillhörande bibliofilupplagan, är inramad i guldram, bildmått 23,5x19,8 cm, inklusive ram 44x38 cm, numrerad 62/240

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

807704

2020-09-13