Till bords med Lennart Jirlow, originallitografi
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TILL BORDS MED LENNART JIRLOW. Red. David Back - Fredric Bengtsson - Torbjörn Östman. Helsingborg (Mat & Vänner förlag AB) 2006. Liten 4:o. Kol. ill, denna numrerad 62. Tillhörande färglitografi. Skyddsomslag. (2)
Originalfärglitografin "Dans la cuisine", tillhörande bibliofilupplagan, är inramad i guldram, bildmått 23,5x19,8 cm, inklusive ram 44x38 cm, numrerad 62/240
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
807704
2020-09-13