Onsa armbandsur

Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur
Onsa armbandsur

Klubbat för:

700 EUR

Utropspris

900 EUR

ONSA, 20 x 29 mm, 14K vitguld, manuell, plastglas, briljantslipade diamanter totalt ca 0,50 ct, markisslipade rubiner, integrerad länk vitguld, längd 16 cm, vikt ca 36 g, caliber AS 1977-2, 1970-tal.

Smuts under glaset, slitage på urtavla.

807722

2020-09-06