Evy Låås

Evy Låås
Evy Låås

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EVY LÅÅS (född 1923): Skål med sommarbär, signerad Låås, akvarell, bildstorlek ca. 35x35 cm.

Ej examinerad ur ram

807730

2020-09-03