Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, bonad björk, bordsskriva med två klaffar, höjd ca 70, 50 (88)x90, klaffar á 22 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken, torrsprickor

807731

2020-09-08