JAMES ROSENQUIST (USA, född 1933) A Pale Angel´s H

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (USA, född 1933) A Pale Angel´s Halo, färglitografi, 1973, signerad, daterad och numrerad Rosenquist 1973, 99/100.
I. 69 x 51,5 cm.
LITTERATUR: Glenn 67

807733

2020-09-13