Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 77, 272x85 cm
Slitage, sprickor, lagning, något maskstunget samt bortfall.
807734
2020-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här