Sminkbord 1950/60-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SMINKBORD, 1950/60-tal, teak, ovandel med spegel, sarg med 4lådor, etikettmärkt Fröseke, AB Nybrofabriken, höjd exklusive spegel ca 72 (m. spegel 119), 41x85 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre märken, spegel ej monterad
807739
Päivämäärä:
2020-09-08