Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKULPTUR, "Look at my legs", design RRSweden, Helsingborg, förgylld brons, i form av gymnastiserande groda, signerad RR, total höjd inkl sockel ca 61, bredd 100 cm
807744
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här