Skulptur groda

Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda
Skulptur groda

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKULPTUR, "Look at my legs", design RRSweden, Helsingborg, förgylld brons, i form av gymnastiserande groda, signerad RR, total höjd inkl sockel ca 61, bredd 100 cm

807744

2020-09-06