Stolar 12 st

Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st
Stolar 12 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 12 st, 1900-talets senare del, industridesign, plåt bemålade, sitthöjd 44 cm

Rost, slitage

807746

2020-09-06