Montana byrå 1900-tal

Montana byrå 1900-tal
Montana byrå 1900-tal
Montana byrå 1900-tal
Montana byrå 1900-tal
Montana byrå 1900-tal
Montana byrå 1900-tal
Montana byrå 1900-tal
Montana byrå 1900-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER J. LASSEN (1930-2019), "Montana", byrå 4 delar på löstagbar sockel, lös toppskiva, lilalackerad MDF, höjd ca 42, 70x35 cm per del, totalhöjd 78 cm.

Smärre bruksslitage

807758

2020-09-03